MISTRZOSTWA  POLSKI  SENIORÓW

2 9 / 10

Mistrzostwa Polski Juniorów     Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych     M.M.Młodzików     Puchar Polski 2009

 

RUNDA ZASADNICZA

 

I

II

III

 GKPW 59 Gorzów – ŁSTW Łódź 7:15

7:14

 
 WTS Bytom – UKPW 44 Warszawa 8:15

12:17

 
 Arkonia Szczecin – GKPW 59 Gorzów

13:5

13:11

 
 ŁSTW Łódź – WTS Bytom

 22:7

16:8

 
 GKPW 59 Gorzów – UKPW 44 Warszawa 5:10

4:11

 
 Arkonia Szczecin – ŁSTW Łódź 9:10

8:14

 
 GKPW 59 Gorzów – WTS Bytom 5:6

14:9

 15:10

 Arkonia Szczecin – UKPW 44 Warszawa 10:11

12:6

 
 Arkonia Szczecin – WTS Bytom 14:3

 7:5

 
 ŁSTW Łódź – UKPW 44 Warszawa 24:8  20:7  

 

KOŃCOWA TABELA RUNDY ZASADNICZEJ:

 

 1. ŁSTW Łódź

16:0

135-61

 2. Arkonia Szczecin

10:6

86-65

 3. UKPW 44 Warszawa

 10:6  

85-95

 4. GKPW 59 Gorzów

  4:14

73-91

 5. WTS Bytom   2:16

68-125 

                                                                           

TURNIEJ FINAŁOWY: Łódź

 

 18.06.        

 Półfinał I:  

ŁSTW Łódź(1)  

-  GKPW 59 Gorzów(4 RZ)

  16:8  

 Półfinał II:  

Arkonia Szczecin(2)  

-  UKPW 44 Warszawa

  17:3  

 19.06.        

 o miejsce III:

 GKPW 59 Gorzów(prz.PF I)   -  UKPW 44 Warszawa(prz.PF II)

  12:8  

 o miejsce I:

 ŁSTW Łódź(zw.PF I)  

-  Arkonia Szczecin(zw.PF II)

   6:5  

 

KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW POLSKI 2009/10:

 

 1. ŁSTW Łódź

 2. Arkonia Szczecin

 3. GKPW 59 Gorzów

 4. UKPW 44 Warszawa  

 5. WTS Bytom

  

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 ŁSTW Łódź

 Arkonia Szczecin

 GKPW 59 Gorzów

 UKPW 44 W-wa

 WTS Bytom

 Kułakov

36

 Sekuła

39

 Ławniczak

20

 Pavlović

25  Piecuch 13
 Bar Michał 30

 Szymański Piotr

16

 Krawczyk

16

 Bar Marcin

15  Broncel 12

 Karaczko

24

 Ulchurski

13

 Łuc

14

 Troczyński

14  Makles 11

 Perka

20

 Leszek

7

 Królak

10

 Rakonjac

13  Łotocki 9

 Różycki

15

 Turowski

7

 Goździak

8

 Derlatka

9  Paczyna 9

 Ścierwicki

15

 Pepliński

6

 Walkowiak

6

 Klajić

5  Heil 6
 Piątek 8

 Kołodziejski

5

 Czapla 6

 Biadoń

4  Serewiś 4

 Piotrusiak

4

 Radziński

5

 Chęciński

5

 Marcińczyk

4  Danisz 3
 Mielcarek 2

 Król

4

 Nowicki 2

 Kacperski

3  Górski 1

 Otrembski

1

 Szymański Bartosz

3

 Roszak

2

 Zajączkowski

3  Ciuraj -
 Plech 1  Bereda 2

 Bocheński

2

 Sypioła 1  Malinowski -
 Kisiel -  Siewruk 1  Piec 1

 Nowakowski

-  Serewiś -
 Słomka -

 Łukaszewicz

-

 Rybarczyk -

 Osiński -  Marciniak -

 Jezierski-br

1

 Bączkowski-br -

 Szabłowski-br

-

 Domagała-br

-  Dylla Damian -

 Bednarz-br

-

 Żelazny-br -

   

 Oleksów-br -  Lis-bramkarz -

 Trener:

 E.Kujawa

 Trenerzy:

 K.Biegała i J.Kodłubaj

 Trener:

 P.Diakonów

 Trenerzy:

 D.Oleksów

 i R.Oleksów

 Kałuża-bramkarz

-

 Trener: K.Paczyna

                                                                                

page counter

Website Hit Counter  

NA GÓRĘ STRONY  

  STRONA GŁÓWNA